Dark Raid SİLAH TASARIMLARI

Mayıs 22, 2014

 

Siz oyuncularımız için her duruma uygun, çeşitli silahlarımız mevcut. Tüm silahlarımızı en yüksek oyun zevki ve gerçekçilik için tasarlıyoruz. Ciddi bir araştırma ve tasarım dönemi sonunda silah sınıflarımız şekillenmeye başladı.

 

Dark Raid de farklı amaçlara yönelik 7 tip silah sınıfımız mevcut.

1- Standart tabanca
2- Yakın mesafe pompalı tüfek
3- Genel amaçlı saldırı tüfeği
4- Ağır makineli tüfek
5- Railgun
6- TGL çok fonksiyonlu bomba atar
7- Roket Atar

 

Her tip silahın kullanılabileceği farklı özellikleri mevcuttur. Silah tasarımlarımız bilimkurgu limitlerinin bize izin verdiği ölçüde gerçekçidir.

 

-Standart tabanca

Bu silahın tasarımı askerlere yardımcı ve yedek olması amacını taşımaktadır. Bir seferde 20 el ateş edebilen bataryalar kendiliğinden şarj olabilmektedir. Mermi olarak küçük plazma parçacıkları atan silahın sadece tekli atış modu vardır.

-Yakın mesafe pompalı tüfek
Geliştirilmiş şarjör ve gücü sayesinde yakın mesafe pompalı tüfek, dar alan çatışmaları için biçilmiş kaftandır.
Atış sonrası pompalama gerektiren silah geliştirilmiş şarjör yapısı sayesinde kolayca yeniden doldurulabilmektedir.

 

-Genel amaçlı saldırı tüfeği
Saldırı tüfeği hafif ve güçlü yapısı sayesinde çatışmalar için birebirdir. Geniş ya da dar alan çatışmaları için uygundur ve hızlı şarjör değiştirebilmek için tasarlanmıştır.

 

-Ağır makineli tüfek
6 namlusu sayesinde inanılmayacak hızlara ulaşan bu silah tam bir canavardır, 100 adet mermiyi tek şarjörde atabilen bu silah tam bir destek aracıdır.

 

-Railgun
Seçkin nişancılar için en uygun silah olan railgun, yüksek hızlı plazma parçacıkları ateşlemektedir, Bu sayede düşmanı çok uzak mesafelerden vurmanıza olanak sağlar. Geliştirilmiş IR dürbünü sayesinde hiçbir düşman sizden saklanamayacak.

 

-TGL çok fonksiyonlu bomba atar
4 MM bomba atan silahın şarjör kapasitesi 6dır. Temizlemek istediğiniz geniş alanlar ya da pusu kurulduğunu düşündüğünüz bölgeleri temizmelek için çok uygun bir silahtır.

 

-Roket Atar
Fırlattığı 40 MM roketler sayesinde düşmanlarınıza korku salacaksınız.